Programos PC ir Programėlės Apps taksi verslui

Norite palengvinti taksi verslą ir atsisakyti skambučių centro išlaidų eilutės? Naudokite mūsų programėles! Jūsų klientų užsakymai bus automatiškai pristatyti tiesiai vairuotojui į automobilį. Jei jus tai sudomino - skambinkite +37068641054

ClickTaksi - OptumPlus (Latvija)


Programa skirta išmaniųjų telefono aparatų savininkams. Klientas jos pagalba gali operatyviai, be skambučių valdymo pulto pagalbos, užsisakyti taksi, gauti preliminarią paslaugos kainą, stebėti atvykstantį automobilį žemėlapyje, gauti parnešimą apie atvykusį taksi ir pan. Programa gali būti pritaikyta konkrečiai taksi kompanijai atvaizduojant jos pavadinimą ir logotipą. Pritaikyta Android ir iOS operacinėms sistemoms

Xmain - OptumPlus (Latvija)


Programėlė Apps skirta taksi vairuotojų išmaniesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams. Jos pagalba taksi vairuotojas priima užsakymą tiesiai iš kliento, su navigacijos funkcija vyksta į iškvietimo vietą, atlieka piniginius atsiskaitymus ir t.t. Programėlė turi preliminarios pervežimo kainos skaičiavimo funkciją, virtualų skaitliuką ir t.t.

Call Center - OptumPlus (Latvija)


Programa kompiuteriui skirta taksi užsakymų centro darbui organizuoti. Programa priima įvairaus tipo užsakymus - balsinius skambučius, užsakymus iš klientų programėlių Apps, užsakymus iš WEB, juos kaupia, apdoroja ir įvairiais algoritmais perduoda į taksi vairuotojų planšetinius kompiuterius.

Cab Assistance - Hale (Austrija)


Programa skirta taksi įmonės apskaitininkų veiklai palengvinti. Vairuotojai, elektroninių raktų pagalba, pateikia duomenis apie atliktus pervežimus ir surinktus pinigus į biuro kompiuterį. Duomenys ten apdorojami, fiksuojamas vairuotojo buhalterinis balansas. Vėliau programos pateiktos ataskaitos leidžia didinti veiklos efektyvumą, taupo vadybos personalo resursus ir pan.